Wybierz auto i oblicz koszt najmu
Pola oznaczone * są wymagane
Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji aut do wypożyczenia w podziale na auta osobowe, wielofunkcyjne, kultowe i dostawcze oraz przydatnych informacji dotyczących wynajęcia samochodu.
wypożyczalnia samochodów Bialystok

Bądź z nami na bieżąco.

| Premiery nowych modeli aut do wynajęcia w Białymstoku, które dołączyły do floty east rent.

| Konkursy i promocje, dzięki którym wypożyczenie samochodu może być tańsze.

| Nasza aktywność społeczna (wolontariaty i akcje partnerskie).

| Artykuły i galerie zdjęć przedstawiające najciekawsze miejsca na Podlasiu.

To wszystko odnajdziesz na naszym profilu Facebook - "polub nas" i obserwuj na bieżąco najciekawszą

wypożyczalnię samochodów w Białymstoku!

Kliknij, aby przejść do eastrent na Facebook'u.

Sprawdź pozostałe aktualności
Podsumowanie wakacji
wypożyczalnia samochodów

Z Białegostoku na Księżyc

Czy wiecie Państwo, że w czasie ostatnich wakacji nasze auta przejechały ok. 400.000 km?

To wystarczy aby dotrzeć na Księżyc, od którego dzieli nas 384.403 km!

- - -

Chcielibyśmy podziękować naszym klientom za bezpieczną i uważną jazdę.

To dzięki Wam nie odnotowaliśmy podczas wakacji żadnego poważniejszego zdarzenia. Dziękujemy.

- - -

Informujemy również, iż KONKURS WAKACYJNY został rozstrzygnięty. Kliknij link Facebook aby przejść na nasz profil i być z nami na bieżąco. Zapraszamy!

Sprawdź pozostałe aktualności
Zagłosuj na nas!
Pokaż całość
Fleet Derby east rent

FLEET DERBY 2016

east rent w finale Ogólnopolskiego Plebiscytu Branży Flotowej - FLEET DERBY 2016 na najlepszą usługę w kategorii wynajmu krótkoterminowego.

Naszymi "przeciwnikami" są firmy Panek Rent a Car, Express oraz TOYOTA z usługą Leasing SmartPlan

east rent jako lokalna firma działająca na Podlasiu nie może oczywiście w sposób bezpośredni konkurować z jednym z liderów tej branży w Polsce. Mamy jednak nadzieję, że jakość świadczonych przez nas usług upoważnia do zaproszenia Państwa do udziału w głosowaniu i oddania swojego głosu na nas.

Czytaj więcej (naciśnij przycisk "Pokaż całośc" w prawym, górnym rogu artykułu).

Wypożyczalnia samochodów east rent jest firmą lokalną działającą na terenie województwa podlaskiego od połowy 2015 roku. Co sprawia że ta wypożyczalnia wyróżnia się na tle konkurencji?


Lokalizacje:

Główny Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany jest w hali Makro Białystok. To w tym miejscu zaparkowana jest większość dostępnych do wypożyczenia samochodów. Dzięki temu, macie Państwo możliwość bezpośredniego wyboru samochodu. Na życzenie istnieje również możliwość odbycia jazdy próbnej, co jest szczególnie istotne przy dłuższych wypożyczeniach. Łatwość dojazdu, duży parking, możliwość pozostawienia własnego auta, to atuty tego punktu.

Drugą lokalizacją jest biuro na dworcu PKP, dedykowane osobom przyjeżdżającym do Białegostoku pociągiem. Dzięki możliwości wcześniejszej rezerwacji, podróżni wypożyczają samochód w Białymstoku po wyjściu z pociągu i zwracają chwilę przed udaniem się w drogę powrotną.


Flota:

east rent dobierając samochody do swojej floty, kieruje się potrzebą satysfakcji kierowcy. Dlatego wśród aut odnaleźć można wiele niespotykanych aut, m.in. Alfa Romeo Giulietta czy Fiat 500. Oczywiście dostępna jest pełna gama modeli, od małych aut miejskich, po limuzyny i SUV-y oraz samochody dostawcze.


Dyskrecja:

Samochody east rent posiadają nienarzucające się, dyskretne oznakowania. Nikt nie musi wiedzieć, że poruszacie się Państwo wypożyczonym autem…


Elastyczna oferta:

Samochód często potrzebny jest tylko na kilka godzin. Taksówka kosztuje niemałe pieniądze. Dlatego na prośbę klientów umożliwiliśmy wypożyczenie auta na 4 godziny. Przy wynajmie średnioterminowym (pow. 1 m-ca) istnieje możliwość wymiany/zamiany auta co miesiąc. Dzięki temu możecie Państwo dopasować auto do swoich potrzeb, np. w czerwcu korzystać z małego miejskiego auta, zaś w lipcu zamienić je na duży samochód rodzinny, idealny na wakacyjne wyjazdy.


Najważniejszy jest klient.

Misją east rent jest, by czuli się Państwo wyjątkowi. W każdym samochodzie czekają na Was prezenty powitalne, miłe każdemu kierowcy.


Link do plebiscytu:

FLEET DERBY 2016
Sprawdź pozostałe aktualności
Pracownicy wypożyczalni samochodów East Rent ekspertami w programie Turbo Podlasie
Pokaż całość
Wypożyczalnia aut

Profesjonalizm pracowników wypożyczalni samochodów Białystok east rent docenił białostocki oddział Telewizji Polskiej – zapraszając do udziału w programie Turbo Podlasie. Pracownicy east rent wystąpili jako eksperci z dziedziny wynajmu samochodów.

Podczas programu zaprezentowany został profil rynku wypożyczalni samochodów w Białymstoku. Eksperci east rent przedstawili główne źródła najmu na podlaskim rynku. Jednym z ważniejszych tematów programu było omówienie tematyki bezgotówkowego wynajmu samochodów z polisy OC sprawcy. – Będąc poszkodowanym w wypadku lub kolizji przysługuje nam samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji.

Wszystkimi formalnościami związanymi z organizacją oraz likwidacją kosztów wynajmu samochodu zastępczego zajmuje się wypożyczalnia samochodów. Wystarczy kilka podpisów i klient odjeżdża bezpłatnym samochodem. – mówi Paweł Pryzmont – koordynator projektów w firmie east rent.

Jednym z tematów programu było zagadnienie sezonowości w branży Rent a Car Białystok. W województwie podlaskim, pomimo braku połączenia kolejowego oraz lotniczego, mocno odczuwalny jest wzrost liczby klientów prywatnych – związany z ruchem turystycznym. Klienci przyjeżdżający z zagranicy są bardzo wymagający. Wymagania tej grupy są w stanie spełnić tylko nieliczne wypożyczalnie. Klienci Ci oczekują wyłącznie nowych samochodów, wyposażonych w klimatyzację oraz pełen pakiet ubezpieczeń. Ważny jest również czas wypożyczenia, oraz możliwość wcześniejszej rezerwacji pojazdu. Autowypożyczalnia East Rent spełnia wszystkie te wymagania – przez co obserwujemy duży wzrost grupy powracających klientów – mówi Marcin Pilic z wypożyczalni east rent. W przypadku firm głównymi powodami korzystania z usług Rent a Car jest oczekiwanie na zamówiony pojazd lub sprostanie sezonowości biznesu. Firma nie musi kupować samochodu, gdy jest on potrzebny jedynie na określony czas w roku. Umowa z wypożyczalnią może być zawarta na określony czas – co pozwala na optymalizację kosztów.

W programie zwrócono uwagę na coraz większą świadomość klientów w zakresie dostępności oraz niższych cen wynajmu aut niż się powszechnie uważa. Z uwagi na to, że średni wiek samochodu w Polsce to kilkanaście lat – coraz więcej klientów zabezpiecza się przed awarią korzystając z usług wynajmu samochodu. W przypadku awarii swojego pojazdu poza granicami kraju – koszt naprawy lub holowania pojazdu - często przekracza wartość samochodu. W przypadku wynajęcia nowego samochodu w wypożyczalni - jesteśmy w tym zakresie bezpieczni. Oprócz tego, wszystkie samochody w naszej firmie mają pełen pakiet ubezpieczeń – gwarantujący holowanie i naprawę w przypadku awarii w całej Europie – mówi Marcin Pilic.

Główną atrakcją programu była prezentacja dostępnego w ofercie wypożyczalni samochodów East Rent auta elektrycznego – które obecnie zostało wynajęte przez jedną z firm kurierskich. Zaletami takiego auta jest brak emisji spalin oraz bardzo niskie koszty eksploatacji. Niewielkie wymiary samochodu pozwalają na sprawne przemieszczanie się po miejskich arteriach oraz parkowanie nawet w najmniejszych wolnych miejscach – co jest bardzo ważne w przypadku ścisłego centrum miasta.

Podsumowując, wynajem auta jest rozwiązaniem dostępnym dla każdego. Poza ograniczeniem wydatków związanych z eksploatacją samochodu, jesteśmy pewni bezpieczeństwa oraz komfortu podróży.

Emisja programu w TVP Białystok odbyła się 11 i 18 września.

Zapraszamy do obejrzenia!

Link do programu

Sprawdź pozostałe aktualności
east rent & Up To Date Festival Białystok
wypożyczalnia samochodów

east rent oficjalnym partnerem festiwalu

Up To Date Festival to jedno z największych wydarzeń artystycznych w naszym mieście. Kilkudziesięcu artystów z całego świata przybyło do Białegostoku 23 i 24 września.

Udostępniliśmy organizatorom nasze auta, aby komfortowo i bezpiecznie mogli przewozić artystów pomiędzy lotniskiem, hotelami i sceną.

Prawdopodobnie wiele razy widzieliście w tym czasie auta east rent oznaczone logiem festiwalu.

Więcej informacji na naszym profilu Facebook.

Sprawdź pozostałe aktualności

ZAPYTAJ O CENĘ
Jesteś zainteresowana/y wynajęciem auta w Białymstoku na dłuższy okres niż 4 tygodnie? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Pola oznaczone * są wymagane
Nasi partnerzy:

Regulamin i usługi dodatkowe

Najważniejsze zapisy Regulaminu Wypożyczalni Samochodów east rent i wykaz usług dodatkowych


O nas

Jesteśmy lokalną firmą, która chce się wyróżnić na tle dużych, sieciowych wypożyczalni.


Kontakt

Wypożyczalnia samochodów Białystok east rent
Al. Jana Pawła II 92, 15-704 Białystok (hala Makro),
tel. + 48 85 6533200