eastrent.pl - wypożycz auto w Białymstoku

Wybierz auto i oblicz koszt najmu
Pola oznaczone * są wymagane
Logistic | created by HTAkces

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji aut do wypożyczenia w podziale na auta osobowe, wielofunkcyjne, kultowe i dostawcze oraz przydatnych informacji dotyczących wynajęcia samochodu.
wypożyczalnia samochodów Bialystok

Bądź z nami na bieżąco.

| Premiery nowych modeli aut do wynajęcia w Białymstoku, które dołączyły do floty east rent.

| Konkursy i promocje, dzięki którym wypożyczenie samochodu może być tańsze.

| Nasza aktywność społeczna (wolontariaty i akcje partnerskie).

| Artykuły i galerie zdjęć przedstawiające najciekawsze miejsca na Podlasiu.

To wszystko odnajdziesz na naszym profilu Facebook - "polub nas" i obserwuj na bieżąco najciekawszą

wypożyczalnię samochodów w Białymstoku!

Kliknij, aby przejść do eastrent na Facebook'u.

Sprawdź pozostałe aktualności
Podsumowanie wakacji
wypożyczalnia samochodów

Z Białegostoku na Księżyc

Czy wiecie Państwo, że w czasie ostatnich wakacji nasze auta przejechały ok. 400.000 km?

To wystarczy aby dotrzeć na Księżyc, od którego dzieli nas 384.403 km!

- - -

Chcielibyśmy podziękować naszym klientom za bezpieczną i uważną jazdę.

To dzięki Wam nie odnotowaliśmy podczas wakacji żadnego poważniejszego zdarzenia. Dziękujemy.

- - -

Informujemy również, iż KONKURS WAKACYJNY został rozstrzygnięty. Kliknij link Facebook aby przejść na nasz profil i być z nami na bieżąco. Zapraszamy!

Sprawdź pozostałe aktualności
Pracownicy wypożyczalni samochodów East Rent ekspertami w programie Turbo Podlasie
Pokaż całość
Wypożyczalnia aut

Profesjonalizm pracowników wypożyczalni samochodów Białystok east rent docenił białostocki oddział Telewizji Polskiej – zapraszając do udziału w programie Turbo Podlasie. Pracownicy east rent wystąpili jako eksperci z dziedziny wynajmu samochodów.

Podczas programu zaprezentowany został profil rynku wypożyczalni samochodów w Białymstoku. Eksperci east rent przedstawili główne źródła najmu na podlaskim rynku. Jednym z ważniejszych tematów programu było omówienie tematyki bezgotówkowego wynajmu samochodów z polisy OC sprawcy. – Będąc poszkodowanym w wypadku lub kolizji przysługuje nam samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji.

Wszystkimi formalnościami związanymi z organizacją oraz likwidacją kosztów wynajmu samochodu zastępczego zajmuje się wypożyczalnia samochodów. Wystarczy kilka podpisów i klient odjeżdża bezpłatnym samochodem. – mówi Paweł Pryzmont – koordynator projektów w firmie east rent.

Jednym z tematów programu było zagadnienie sezonowości w branży Rent a Car Białystok. W województwie podlaskim, pomimo braku połączenia kolejowego oraz lotniczego, mocno odczuwalny jest wzrost liczby klientów prywatnych – związany z ruchem turystycznym. Klienci przyjeżdżający z zagranicy są bardzo wymagający. Wymagania tej grupy są w stanie spełnić tylko nieliczne wypożyczalnie. Klienci Ci oczekują wyłącznie nowych samochodów, wyposażonych w klimatyzację oraz pełen pakiet ubezpieczeń. Ważny jest również czas wypożyczenia, oraz możliwość wcześniejszej rezerwacji pojazdu. Autowypożyczalnia East Rent spełnia wszystkie te wymagania – przez co obserwujemy duży wzrost grupy powracających klientów – mówi Marcin Pilic z wypożyczalni east rent. W przypadku firm głównymi powodami korzystania z usług Rent a Car jest oczekiwanie na zamówiony pojazd lub sprostanie sezonowości biznesu. Firma nie musi kupować samochodu, gdy jest on potrzebny jedynie na określony czas w roku. Umowa z wypożyczalnią może być zawarta na określony czas – co pozwala na optymalizację kosztów.

W programie zwrócono uwagę na coraz większą świadomość klientów w zakresie dostępności oraz niższych cen wynajmu aut niż się powszechnie uważa. Z uwagi na to, że średni wiek samochodu w Polsce to kilkanaście lat – coraz więcej klientów zabezpiecza się przed awarią korzystając z usług wynajmu samochodu. W przypadku awarii swojego pojazdu poza granicami kraju – koszt naprawy lub holowania pojazdu - często przekracza wartość samochodu. W przypadku wynajęcia nowego samochodu w wypożyczalni - jesteśmy w tym zakresie bezpieczni. Oprócz tego, wszystkie samochody w naszej firmie mają pełen pakiet ubezpieczeń – gwarantujący holowanie i naprawę w przypadku awarii w całej Europie – mówi Marcin Pilic.

Główną atrakcją programu była prezentacja dostępnego w ofercie wypożyczalni samochodów East Rent auta elektrycznego – które obecnie zostało wynajęte przez jedną z firm kurierskich. Zaletami takiego auta jest brak emisji spalin oraz bardzo niskie koszty eksploatacji. Niewielkie wymiary samochodu pozwalają na sprawne przemieszczanie się po miejskich arteriach oraz parkowanie nawet w najmniejszych wolnych miejscach – co jest bardzo ważne w przypadku ścisłego centrum miasta.

Podsumowując, wynajem auta jest rozwiązaniem dostępnym dla każdego. Poza ograniczeniem wydatków związanych z eksploatacją samochodu, jesteśmy pewni bezpieczeństwa oraz komfortu podróży.

Emisja programu w TVP Białystok odbyła się 11 i 18 września.

Zapraszamy do obejrzenia!

Link do programu

Sprawdź pozostałe aktualności

ZAPYTAJ O CENĘ
Jesteś zainteresowana/y wynajęciem auta w Białymstoku na dłuższy okres niż 4 tygodnie? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Pola oznaczone * są wymagane
Nasi partnerzy:

Regulamin i usługi dodatkowe

Najważniejsze zapisy Regulaminu Wypożyczalni Samochodów east rent i wykaz usług dodatkowych


O nas

Jesteśmy lokalną firmą, która chce się wyróżnić na tle dużych, sieciowych wypożyczalni.


Kontakt

Wypożyczalnia samochodów Białystok east rent
Al. Jana Pawła II 92, 15-704 Białystok (hala Makro),
tel. + 48 85 6533200